contact page

DÜNDEN BUGÜNE VGE TEKSTİL

30 yılı aşan sektör tecrübesiyle müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine 2007 yılında kurulan VGE Tekstil, nevresim, çarşaf, yastık kılıfı, yatak örtüsü gibi ev tekstili ürünlerinin ihracatını denizaşırı bölgelere ve Avrupa'daki birçok ülkeye gerçekleştirmektedir. Geniş ve yenilikçi ürün yelpazesi sayesinde dünyada, özellikle Avrupa'da lisanslı ürünlerin üretimi konusunda tanınan ve güvenilir bir firma konumundadır. Değerlerini ve tecrübesini başarılı bir şekilde ev tekstili sektörüne aktaran VGE Tekstil'in merkez ofisi Bursa'dadır. İstanbul Sabiha Gökçen uluslararası havalimanından araç ile 45 dk mesafede olan VGE Tekstil, İstanbul merkezden feribot ile 90 dk uzaklıktadır.

details
details

NEDEN VGE TEKSTİL?

Yıllara Dayanan Tecrübe

Firmamız, profesyonel ekibiyle güçlü bir takım ruhuna sahiptir. VGE Tekstil, Avrupa tekstil pazarını yakından tanımakta ve üretim departmanı ile yenilikçi projeler geliştirmek adına çalışmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımlarla yüksek verimi prensip edinmiştir. Üretim ve pazarlama kapasitesini her geçen gün artırarak Avrupa’da ki pazar payını genişletmektedir.

Dünya Standartlarında %100 Kaliteli Üretim

VGE Tekstil ürünleri, deneyimli bir ekip tarafından üretimin her aşamasında takip ve kontrol edilmektedir. VGE Tekstil, sürdürebilir kaynaklı yenilikçi teknolojiye uyum sağlayarak, ürünlerinde kaliteden ödün vermemektedir. Denizli ve Uşak’ta bulunan dokuma fabrikalarında, airjet tezgahlarda dokunan Türk menşeili %100 pamuk ve polyester-pamuk ham kumaşları temin etmektedir. Oeko-tex, STeP, GOTS, BSCI ve NBCUniversal sertifikalarına sahip Bursa ve Uşak’ta ki fabrikalarda fason baskı ve düz boya işlemleri yaptırmaktadır. Pano baskıda 285 cm ene kadar renk sayısına bağlı olarak, tüm raporlar ile baskı kabiliyetine sahip olan VGE Tekstil, Rotasyonda 300 cm’e kadar hem baskı hem de düz boya yaparak, müşterisine sunduğu geniş en ve çoklu renk baskı şansı ile uzmanlık alanında fark yaratıyor.

Nakliyat Aşaması

VGE Tekstil, entegre bir üretimle dokuma, baskı, boya süreçleri sonunda mamul kumaşa dönüşen ürünlerini, konfeksiyonda paketleyerek son kullanıcıya ulaştırılmak üzere hızlı servis hizmeti ile İtalya, Fransa, İngiltere, Belçika, Danimarka, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Hollanda gibi çok sayıdaki müşterileri için en kısa sürede teslimat yaparak güvenin simgesi haline gelmiştir.

Kalite Politikamız

Sınırların kalktığı ticaret hayatında, kalıcı olmanın ve rekabet yaratmanın tek yolu kaliteden taviz vermemektir. Firmamız için kalite kavramı hedeften öte yolculuktur ve bu yolculukta; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz için her zaman en iyiyi arayarak başarıyı sürdürmekteyiz.Şimdi hedef; ev tekstili sektörüne daha büyük üretim kapasiteleriyle dünya çapında hizmet vermek… Bu doğrultuda kendini sürekli yenileyen ve geliştiren yapısıyla VGE Tekstil; yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor.

details

Müşteri güveni ve
yüksek ürün güvenliği

qrqr

Ülke

Parça Günlük Üretim

Parça Yıllık Üretim

logo

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle 2007 yılında kurulan VGE Tekstil, ev tekstili ürünlerinden nevresim, çarşaf ve metre malı üretimi gerçekleştirerek ihracat yapmaktadır.

© 2023 VGE Tekstil